1 000 000 Інтер'єрних рішень
Обране
Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Холодильники

Морозильна камера Liebherr GNP 2356
Салон: Teka
Под заказ
26 199 грн
Двокамерний холодильник Liebherr CU 3311
Салон: Teka
Наявність
10 399 грн
Side by side холодильник Liebherr SBSesf 7212
Салон: Teka
Наявність
61 899 грн
Морозильна камера Liebherr G 1213
Салон: Teka
Наявність
6 549 грн

Різноманітність видів і типів холодильників, які можна знайти в продажу, просто вражає. Завдяки великому вибору моделей можна зробити комфортним будь-яке житло. Перед тим, як вирушати в магазин за холодильним обладнанням для будинку, потрібно визначитися з його характеристиками.

Як вибрати холодильник

Спочатку слід подивитися на габарити агрегату. Адже від розмірів обладнання залежить і те, як воно буде розташовуватися в приміщенні. Наприклад, солідна двох дверна модель буде громіздко виглядати в невеликій малогабаритної кухоньці. Такий варіант буде підходити для просторого приміщення. Також, слід звернути увагу на місткість холодильника або на його внутрішній обсяг. Якщо сім'я велика, то звичайно ж краще вибрати трикамерний холодильник, в якому можна розмістити всі продукти на всю родину і не відчувати нестачі провіанту.

Сучасне холодильне устаткування неможливо уявити без корисних функцій, які роблять життя людини більш комфортною. У ньому передбачені різні відсіки: скляні для фруктів і овочів, пластикові - для зелені, тримачі для пляшок, ніші для молока, яєць. Холодильники також не тільки допомагають зберігати свіжість продуктів харчування, напоїв. Але і зберігати енергію, таким чином економлячи фінанси на оплату електроенергії. Виробники піклуються про те, щоб впускати ними прилади володіли високим класом енергоефективності. Вони також подбали про те, щоб захистити свої агрегати від стрибків струму в мережі, перепадів напруги, перегріву. Більшість моделей оснащуються автоматичною розморозкою, що позбавляє зайнятих людей від стомлюючого заняття і дає можливість уникнути постійного наростання крижаної кірки усередині холодильної камери.

Різні види заморозки забезпечують довгострокове зберігання м'яса, риби, овочів і фруктів. Сучасні моделі холодильників мають регульований терморежим, за допомогою якого можна забезпечити свіжість різних видів продуктів. Інноваційні технології широко використовується при виробництві обладнання багатьма виробниками. Можна знайти моделі, які оснащені інтернет-зв'язком, за допомогою якої холодильник може повідомити господареві про наявність продуктів у ньому і навіть надати список необхідного провіанту на тиждень.

Якісне холодильне обладнання в Києві

Якщо хочете купити холодильник відомої європейської марки загляньте в наш гіпермаркет. Вам не доведеться за службовим вибирати потрібну модель. У зручному віртуальному каталозі можна знайти відмінний варіант для будинку. У нас запропонована побутова техніка для дому та офісу різних розмірів, дизайну і функціональності.