Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування з 8 по 25 січня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Блендери

Блендер KitchenAid 5KSB5553EWH білий
Салон: Teka
Наявність
12 651 грн
Блендер KitchenAid 5KHB2571EER червоний
Салон: Teka
Наявність
7 053 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5080EСА Карамельне яблуко
Салон: Teka
Наявність
25 930 грн
Блендер KitchenAid 5KSB6060EFW Матовий білий
Салон: Teka
Наявність
24 245 грн
Блендер KitchenAid 5KHB3581EMS Срібний медальйон
Салон: Teka
Наявність
14 430 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EAC кремовий
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5553EAC кремовий
Салон: Teka
Наявність
11 115 грн
Блендер KitchenAid 5KSB7068EER Червоний
Салон: Teka
Наявність
27 625 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5080EОВ Чорний
Салон: Teka
Наявність
24 565 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5553ETG мандарин
Салон: Teka
Наявність
12 651 грн
Блендер KitchenAid 5KHB3581ECA Карамельне яблуко
Салон: Teka
Наявність
14 430 грн
Блендер KitchenAid 5KHB2531EWH білий
Салон: Teka
Наявність
7 053 грн

Універсальні і мобільні побутові прилади - блендери дозволять за лічені хвилини приготувати напої або нарізати зелень, овочі для салату. З ними створювати кулінарні шедеври буде простіше, як і заощадити час і сили. І це важливо для сучасної людини, яка живе в напруженому ритмі життя. Тим більше, за допомогою блендера можна набагато швидше виконати всю роботу, яку господиня робить руками.

Як вибрати блендер

Блендер є багатофункціональним приладом, який зможе замінити міксер і м'ясорубку і в деякій мірі навіть кухонний комбайн. Не дивно, що даний тип техніки досить популярний. І для того, щоб вибрати правильно пристрій, потрібно знати його особливості характеристик. Прилади можуть бути стаціонарними і зануреними. Стаціонарні моделі більш об'ємні, потужні і зможуть впоратися з досить великим обсягом продуктів. Зате заглибні - більш компактні, мобільні і допоможуть приготувати невеликі порції страв. Вони являють собою прилади, що мають на кінці ножа - насадку. Ручні блендери не тільки компактні, але і дешеві за ціною. Крім таких переваг як мобільність, такі моделі дуже прості в обслуговуванні. Але потужність у них менше ніж у стаціонарних. Стаціонарні блендери здатні виконувати багато завдань, вони функціональні, мають високу потужність. Прилади з легкістю будуть колоти лід, горіхи, перемелювати м'ясо і робити все без перерви в роботі. Адже великі обсяги продуктів для них не проблема, оскільки у них чаша розрахована на кілька літрів і тому можна легко приготувати обід на велику родину.

Найважливішою характеристикою при виборі блендера є потужність. Цей параметр впливає на швидкість роботи і на кількість оброблюваних продуктів. Якщо потрібна модель тільки для приготування сумішей, коктейлів, то краще вибрати прилад середньої потужності. Але якщо передбачається, що пристроєм будуть користуватися щодня рекомендують купити стаціонарну модель з потужністю 500 - Потужність 700 Вт. Для погружного ручного блендера підійде варіант в 300 до 500 Вт. Ножі, насадки і корпус такої кухонної техніки повинні бути зроблені з міцних, довговічних матеріалів. Практичні і доступні за ціною моделі з високоякісного пластику і нержавіючої сталі. Металеві насадки більш зносостійкі і довговічні. Вони будуть витримувати будь-які навантаження і відмінно справлятися з подрібненням горіхів, льоду або м'яса. Корпус і чаші також можуть робити з пластику або металу. Останнім часом популярності набувають вироби, зроблені з термостійкого, загартованого скла.

Блендери в асортименті в Києві

У нашому гіпермаркеті можна купити блендер від відомих європейських компаній. У нас представлений великий вибір моделей, що мають різні насадки з різноманітними функціями. В асортименті є ручні і стаціонарні моделі, які зроблять приготування більш приємною і комфортною.