Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ «4ROOM» відкритий для відвідування.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Блендери

Блендер KitchenAid 5KSB1585EER червоний
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EСА Карамельне яблуко
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Глечик для блендера Diamond 5KSB68DMD
Салон: Teka
Наявність
2 925 грн
Блендер KitchenAid 5KSB7068EOB Чорний
Салон: Teka
Наявність
27 625 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5553EER червоний
Салон: Teka
Наявність
11 115 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5553EWH білий
Салон: Teka
Наявність
12 651 грн
Блендер KitchenAid 5KHB2571EER червоний
Салон: Teka
Наявність
7 053 грн
Блендер KitchenAid 5KSB5080EСА Карамельне яблуко
Салон: Teka
Наявність
25 930 грн
Блендер KitchenAid 5KSB1585EAC кремовий
Салон: Teka
Наявність
9 490 грн
Блендер KitchenAid 5KSB6060EFW Матовий білий
Салон: Teka
Наявність
24 245 грн
Блендер KitchenAid 5KHB3581EMS Срібний медальйон
Салон: Teka
Наявність
14 430 грн
Блендер KitchenAid 5KSB7068EER Червоний
Салон: Teka
Наявність
27 625 грн

Універсальні і мобільні побутові прилади - блендери дозволять за лічені хвилини приготувати напої або нарізати зелень, овочі для салату. З ними створювати кулінарні шедеври буде простіше, як і заощадити час і сили. І це важливо для сучасної людини, яка живе в напруженому ритмі життя. Тим більше, за допомогою блендера можна набагато швидше виконати всю роботу, яку господиня робить руками.

Як вибрати блендер

Блендер є багатофункціональним приладом, який зможе замінити міксер і м'ясорубку і в деякій мірі навіть кухонний комбайн. Не дивно, що даний тип техніки досить популярний. І для того, щоб вибрати правильно пристрій, потрібно знати його особливості характеристик. Прилади можуть бути стаціонарними і зануреними. Стаціонарні моделі більш об'ємні, потужні і зможуть впоратися з досить великим обсягом продуктів. Зате заглибні - більш компактні, мобільні і допоможуть приготувати невеликі порції страв. Вони являють собою прилади, що мають на кінці ножа - насадку. Ручні блендери не тільки компактні, але і дешеві за ціною. Крім таких переваг як мобільність, такі моделі дуже прості в обслуговуванні. Але потужність у них менше ніж у стаціонарних. Стаціонарні блендери здатні виконувати багато завдань, вони функціональні, мають високу потужність. Прилади з легкістю будуть колоти лід, горіхи, перемелювати м'ясо і робити все без перерви в роботі. Адже великі обсяги продуктів для них не проблема, оскільки у них чаша розрахована на кілька літрів і тому можна легко приготувати обід на велику родину.

Найважливішою характеристикою при виборі блендера є потужність. Цей параметр впливає на швидкість роботи і на кількість оброблюваних продуктів. Якщо потрібна модель тільки для приготування сумішей, коктейлів, то краще вибрати прилад середньої потужності. Але якщо передбачається, що пристроєм будуть користуватися щодня рекомендують купити стаціонарну модель з потужністю 500 - Потужність 700 Вт. Для погружного ручного блендера підійде варіант в 300 до 500 Вт. Ножі, насадки і корпус такої кухонної техніки повинні бути зроблені з міцних, довговічних матеріалів. Практичні і доступні за ціною моделі з високоякісного пластику і нержавіючої сталі. Металеві насадки більш зносостійкі і довговічні. Вони будуть витримувати будь-які навантаження і відмінно справлятися з подрібненням горіхів, льоду або м'яса. Корпус і чаші також можуть робити з пластику або металу. Останнім часом популярності набувають вироби, зроблені з термостійкого, загартованого скла.

Блендери в асортименті в Києві

У нашому гіпермаркеті можна купити блендер від відомих європейських компаній. У нас представлений великий вибір моделей, що мають різні насадки з різноманітними функціями. В асортименті є ручні і стаціонарні моделі, які зроблять приготування більш приємною і комфортною.