Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування з 8 по 25 січня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Електричні чайники

Чайник KitchenAid 5KEK1222ECL Блакитний кристал
Салон: Teka
Наявність
4 778 грн
Електричний чайник Fabiano FWK 1001 Red
Салон: Fabiano
Наявність
1 482 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1722EAC кремовий
Салон: Teka
Наявність
6 630 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1522EAC кремовий
Салон: Teka
Наявність
8 320 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1222ESX сталевий
Салон: Teka
Наявність
4 778 грн
Електричний чайник Fabiano FWK 1001 Inox
Салон: Fabiano
Наявність
1 482 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1722EOB чорний
Салон: Teka
Наявність
6 630 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1522ECA карамелеве яблуко
Салон: Teka
Наявність
8 320 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1222EOB чорний
Салон: Teka
Наявність
4 778 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1522EBK чавун
Салон: Teka
Наявність
8 320 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1722ESX сталевий
Салон: Teka
Наявність
6 630 грн
Чайник KitchenAid 5KEK1522EMS срібний медальйон
Салон: Teka
Наявність
8 320 грн

Сьогодні електричні чайники давно вже перестали бути звичайною побутовою технікою. Це сучасні кухонні прилади, які пішли далеко вперед від традиційних первинних моделей. Вони мають багато переваг за допомогою яких можна зробити життя людини більш комфортною і легкою. Адже, крім стильного зовнішнього вигляду ці апарати отримали можливість в кілька разів швидше кип'ятити воду для приготування напоїв. При цьому вони витрачають в кілька разів менше часу і електрики. Так як більшість виробників піклується про те, щоб прилади були більш економними.

Як вибрати чайник електричний

Чайники електричні можуть закип'ятити будь-який обсяг рідини з неймовірною швидкістю і при цьому не потрібно стежити за тим, щоб вода не википіла. У них передбачено автоматичне відключення в той момент, коли вода досягне потрібної температури. Крім того, інноваційні рішення не оминули й цей тип побутового приладу. Сьогодні можна знайти моделі, які подають звукові сигнали після того, як закінчать кип'ятити воду. Також, вони можуть підтримувати тривалий час потрібну температуру, включатися і відключатися дистанційно.

Вибираючи електричний чайник для свого будинку потрібно звернути увагу на деякі фактори. Перше, це нагрівальний елемент, який є основним у пристрої. Він буває відкритого і закритого типу. Перший тип більш простий і дешевий, але мінус в тому, що процес нагрівання йде трохи повільніше, ніж у моделей з закритим елементом. До того ж, закриті моделі краще мити, і вони менш схильні до накипу. Друга важлива характеристика для даного типу техніки - обсяг. В основному більшість моделей вміщають від 0,7 до 1 літра. Цього якраз достатньо для того, щоб випити чай або каву могли кілька людей. Але є моделі, які мають обсяг 2 літри і більше. Ще один важливий параметр на який потрібно звернути увагу при виборі - це потужність. Якщо чайник має об'єм від 2 і більше літрів, тоді потрібна велика потужність приладу. Адже від цього буде залежати швидкість нагрівання рідини. Наприклад, для моделей від півтора літрів і вище можна вибирати показник від 2200 Watt. Матеріал корпусу також має значення, так як впливає на особливості експлуатації всього приладу. В основному в продажу можна знайти пристрої, зроблені з пластику, нержавіючої сталі, а також кераміки і скла. Найбільш поширені і доступні за ціною - пластикові моделі. Але вони трохи поступаються по міцності і довговічності металевим чайникам. Скляні моделі вважаються більш екологічними, в них не з'являється накип. Попитом користуються і керамічні моделі. Вони дуже добре миються, не страждають від накипу, також плюсом є те, що ні працюють дуже тихо.

У гіпермаркеті 4room можна купити чайники електричні від відомих світових брендів в великому асортименті.