1 000 000 Інтер'єрних рішень
Обране
Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч вбудована Gunter Hauer EOK 25 IVR
Салон: Gunter&Hauer
Наявність
7 399 грн
Вбудована мікрохвильова піч Teka MWL 20 BI Ethos 40583500
Салон: Teka
Наявність
12 366 грн. 13 297 грн
Мікрохвильова піч вбудована Teka WISH Maestro ML 822 BIS 40584302
Салон: Teka
Наявність
19 879 грн. 21 375 грн
Мікрохвильова піч вбудована Teka MWL 20 BI Ethos 40583500
  • Знижки
Мікрохвильова піч вбудована Teka MWL 20 BI Ethos 40583500
Салон: Teka
Наявність
12 366 грн. 13 297 грн
Мікрохвильова піч вбудована Teka MWL 32 BIS Ethos 40586100
  • Знижки
Мікрохвильова піч вбудована Teka MWL 32 BIS Ethos 40586100
Салон: Teka
Наявність
21 204 грн. 22 801 грн
Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 32 BI Rustica 40586030
Салон: Teka
Наявність
18 787 грн. 20 201 грн

Мікрохвильова піч - помічниця сучасної господині

Мікрохвильова піч сьогодні є будь-якому будинку. Цей побутовий агрегат допомагає за лічені хвилини приготувати сніданок для дітей, розігріти вечерю або спекти апетитну випічку.

Вибираємо мікрохвильову піч для будинку

Перш ніж вирушати в магазин подумайте, де розмістіть техніку. Адже мікрохвильовки можуть мати різні габарити. У магазинах Києва, наприклад, можна знайти вбудовуються і окремо стоять моделі. Зовні вони практично не відрізняються, зате є різниця в розмірах. Окремо стоять мікрохвильовки зазвичай мають більш значні обсяги. Їх розміщують на столах в кухні. Вбудовувані більш компактні, такі моделі монтують в спеціальні ніші кухонного гарнітура.

Управляється мікрохвильовка за допомогою механічних або сенсорних кнопок. Можна також знайти імпортні моделі, оснащені голосовими підказками. Якими функціями повинна володіти мікрохвильовка. Практично у всіх пропонованих в магазинах України апаратах є функція розморожування. Всього за кілька хвилин можна розморозити заморожене м'ясо, що дозволить заощадити час господині. Дуже популярні моделі з грилем. Зажарена курочка з хрусткою скоринкою подобається багатьом. Грилі можуть бути спіральними, кварцовими.

Вибираючи таку техніку слід звернути увагу на її внутрішній обсяг. Для великої родини краще купити апарат, розрахований на 25 і більше літрів. Для маленької більше підійде мікрохвильовка об'ємом 17- 20 літрів.

Окремо придивіться до внутрішнього покриття печі. Його виготовляють з нержавіючої сталі, кераміки або емалі. Найбільш вразливе до механічних пошкоджень емалеве. Крім того, до такого покриття сильніше прилипає їжа, жир, після тривалої експлуатації воно може отшелушиться. Більш стійкі до пошкоджень керамічні. Ціна її вище, ніж з приладів з емалевим покриттям, але переваг більше - воно не так дряпається, легко миється, не сильно забруднюється.

Також вирішите для себе - потрібна недорога або якісна мікрохвильова піч? Вартість може приладу залежить від типу управління, кількості функцій, а також компанії виробника. Вище цінуються відомі європейські бренди пропонують побутову техніку, що відповідає світовим стандартам якості, виготовлену із застосуванням інноваційних технологій. Їх пристрої мають високий клас енергоефективності, тривалий термін служби.

Купити мікрохвильову піч в Україні

Потрібна якісна мікрохвильова піч? Купити її можна в гіпермаркеті 4room. В каталозі запропонована надійна, функціональна побутова техніка від кращих виробників-Gunter & Hauer, Franke, Teka та ін. Ви зможете придбати для своєї кухні відмінну модель, підібравши апарат потрібного розміру і ціни. Мікрохвильові печі, представлені в нашій віртуальній вітрині, обов'язково стануть Вашими найкращими помічниками на кухні.