1 000 000 Інтер'єрних рішень
Обране
Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Винні шафи

Вбудований винний шафа Liebherr WKEes 553
Салон: Teka
Наявність
49 749 грн
Тумба
Салон: Comodos
Наявність
36 930 грн
Винный шкаф SWB61501DG
Салон: Lux Mobili
Наявність
Винна шафа Liebherr WKt 4552
Салон: Teka
Наявність
59 249 грн
Винна шафа Gunter Hauer WK 121S
Салон: Gunter&Hauer
Наявність
28 999 грн
Винный шкаф SWB66001DG
Салон: Lux Mobili
Наявність
Тумба для вина
  • Знижки
Тумба для вина
Салон: Comodos
Наявність
11 925 грн. 23 850 грн
Винна шафа Liebherr WKes 4552
Салон: Teka
Под заказ
62 549 грн
Винна шафа Gunter Hauer WK 018A
Салон: Gunter&Hauer
Наявність
12 799 грн
Винный шкаф SWB63001DG
Салон: Lux Mobili
Наявність
Винотека
  • Знижки
Винотека
Салон: Comodos
Під замовлення
65 093 грн. 76 580 грн
Винна шафа Liebherr WKb 4212
Салон: Teka
Наявність
50 099 грн

Виноробство - це особливе ремесло. Але зберігання вин не менше особливе мистецтво. Справжні цінителі винного справи досконало знають, що зберегти ідеальні смакові характеристики напою можна лише в виключно ідеальних умовах. У цьому їм допомагають підвали й льохи. Але вони є не кожного. Як же тоді правильно зберігати вино в пляшках? Саме для цих цілей і існують винні шафи. Такі меблі нічим не поступається тим же погребах і підвалах, дозволяючи підтримувати потрібну температуру і вологість для напоїв.

Як вибрати винний шафа
Можна сміливо сказати, що винний шафа - досить чимала інвестиція і перед його придбанням варто задуматися про те яким він повинен бути. Багато вважатимуть за краще зберігати вина просто в звичайних холодильниках. Але при таких умовах напій втрачає свої якості. Справжні цінителі прекрасного вишуканого вина в першу чергу подбають про придбання спеціального винного шафи. Він збереже смако-ароматичні характеристики напою, допоможе визріти до потрібного віку. З цим шафа справляється за допомогою ряду спеціальних опцій. Він дозволяє виставити температуру від 5 і до 20 градусів Цельсія (найбільш оптимальна температура - від 10 і до 14 градусів). Такі умови підходять для дозрівання всіх типів напою. Друга функція -регулювання вологості повітря. Це найважливіша складова для якісного зберігання вин. Також пляшки будуть знаходитися в шафі в положенні лежачи або під кутом - ця функція запобігає окисленню, яке відбувається за рахунок попадання повітря в пляшку. Також є функція очищення повітря всередині. Цьому сприяють спеціальні фільтри, які встановлені всередині. Вони очищають повітря, щоб виключати сторонні запахи, які можуть втручатися в аромабукет вина при тривалій витримці. Четвертий аргумент на користь винного шафи - він відкривається набагато рідше холодильника, а значить пропускає мінімум сонячних променів, які шкодять провину. Від них захищає суцільна дверцята або скло не пропускає ультрафіолетові промені. Мінімальна тряска, обеспечивающаяся за допомогою спеціальних компресорів і вентиляторів, не дасть утворитися осаду в пляшках. Деякі моделі вміють підтримувати різну температуру в кожній окремій кліматичній зоні. Правда така опція є в більш дорогих версіях.

Шафи винні в Києві в 4room

Якщо Ви хочете купити винний шафа і насолоджуватися улюбленим напоєм, звертайтеся в наш гіпермаркет. Ви зможете купувати вино оптом в ящиках з великою знижкою, не думаючи про те, де зберігати напої.