1 000 000 Інтер'єрних рішень
Обране
Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Винні шафи

Винный шкаф SWB61501DG
Салон: Lux Mobili
Наявність
Винна шафа Liebherr WKt 4552
Салон: Teka
Наявність
59 249 грн
Винна шафа Gunter Hauer WK 121S
Салон: Gunter&Hauer
Наявність
28 999 грн
Винный шкаф SWB66001DG
Салон: Lux Mobili
Наявність
Винна шафа Liebherr WKes 4552
Салон: Teka
Под заказ
62 549 грн
Тумба для вина
  • Знижки
Тумба для вина
Салон: Comodos
Наявність
11 925 грн. 23 850 грн
Винна шафа Gunter Hauer WK 018A
Салон: Gunter&Hauer
Наявність
12 799 грн
Винный шкаф SWB63001DG
Салон: Lux Mobili
Наявність
Винна шафа Liebherr WKb 4212
Салон: Teka
Наявність
50 099 грн
Винотека
  • Знижки
Винотека
Салон: Comodos
Під замовлення
65 093 грн. 76 580 грн
Шафа для вина Gunter Hauer WKI 18 D
Салон: Gunter&Hauer
Наявність
12 799 грн
Винный шкаф KWE884520M
Салон: Lux Mobili
Наявність

Виноробство - це особливе ремесло. Але зберігання вин не менше особливе мистецтво. Справжні цінителі винного справи досконало знають, що зберегти ідеальні смакові характеристики напою можна лише в виключно ідеальних умовах. У цьому їм допомагають підвали й льохи. Але вони є не кожного. Як же тоді правильно зберігати вино в пляшках? Саме для цих цілей і існують винні шафи. Такі меблі нічим не поступається тим же погребах і підвалах, дозволяючи підтримувати потрібну температуру і вологість для напоїв.

Як вибрати винний шафа
Можна сміливо сказати, що винний шафа - досить чимала інвестиція і перед його придбанням варто задуматися про те яким він повинен бути. Багато вважатимуть за краще зберігати вина просто в звичайних холодильниках. Але при таких умовах напій втрачає свої якості. Справжні цінителі прекрасного вишуканого вина в першу чергу подбають про придбання спеціального винного шафи. Він збереже смако-ароматичні характеристики напою, допоможе визріти до потрібного віку. З цим шафа справляється за допомогою ряду спеціальних опцій. Він дозволяє виставити температуру від 5 і до 20 градусів Цельсія (найбільш оптимальна температура - від 10 і до 14 градусів). Такі умови підходять для дозрівання всіх типів напою. Друга функція -регулювання вологості повітря. Це найважливіша складова для якісного зберігання вин. Також пляшки будуть знаходитися в шафі в положенні лежачи або під кутом - ця функція запобігає окисленню, яке відбувається за рахунок попадання повітря в пляшку. Також є функція очищення повітря всередині. Цьому сприяють спеціальні фільтри, які встановлені всередині. Вони очищають повітря, щоб виключати сторонні запахи, які можуть втручатися в аромабукет вина при тривалій витримці. Четвертий аргумент на користь винного шафи - він відкривається набагато рідше холодильника, а значить пропускає мінімум сонячних променів, які шкодять провину. Від них захищає суцільна дверцята або скло не пропускає ультрафіолетові промені. Мінімальна тряска, обеспечивающаяся за допомогою спеціальних компресорів і вентиляторів, не дасть утворитися осаду в пляшках. Деякі моделі вміють підтримувати різну температуру в кожній окремій кліматичній зоні. Правда така опція є в більш дорогих версіях.

Шафи винні в Києві в 4room

Якщо Ви хочете купити винний шафа і насолоджуватися улюбленим напоєм, звертайтеся в наш гіпермаркет. Ви зможете купувати вино оптом в ящиках з великою знижкою, не думаючи про те, де зберігати напої.