Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування з 8 по 25 січня 2021.

Наявність
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Парти

Парта E 172 1 A
Салон: Viola
Наявність
433 Письмовий стіл UP 120 Bianco Fiori
Салон: Meblik
Наявність
6 419 грн
Парта E 162
Салон: Viola
Наявність
433 Письмовий стіл UP 120 Bianco Mobile
Салон: Meblik
Наявність
6 419 грн
432 Письмовий стіл UP 100 Marie
Салон: Meblik
Наявність
5 489 грн
Парта E 174 1
Салон: Viola
Наявність
432 Письмовий стіл UP 100 Savanna
Салон: Meblik
Наявність
5 489 грн
432 Пісьменний стіл UP 100 Meblik Happy Animals green
Салон: Meblik
Наявність
5 489 грн
Парта KD 333BG
Салон: SNITE Детская и молодежная мебель
Наявність
15 000 грн
433 Письмовий стіл UP 120 Orchidea Silver
Салон: Meblik
Наявність
6 419 грн
Парта дитяча K1 pink без ящика
Салон: SNITE Детская и молодежная мебель
Наявність
6 300 грн
432 Письмовий стіл UP 100 Happy animals
Салон: Meblik
Наявність
5 489 грн

Парта - комфортне робоче місце для успішного навчання

Дитина пішла в школу і йому потрібно облаштувати зручне робоче місце. Звичайно можна вирішити питання звичайним письмовим столом. Але краще, щоб це була парта. І до її покупці потрібно підійти обдумано.

Як купити парту для дитини

Дитячі меблі, парта в тому числі повинна бути зручною, якісною та безпечною. Які важливі аспекти, яким слід приділити увагу при покупці.

Парта дитяча повинна бути зроблена з урахуванням анатомічних особливостей дитини, для формування правильної постави. Висота повинна регулюватися. При зрості близько 115 см, вона зазвичай становить 46 сантиметрів. Висота збільшується з ростом школяра. Ширини столу повинно вистачати, щоб дитина могла розміститися з ліктями. Важливо, щоб стіл відповідав росту учня. Як стверджують медики саме незручне робоче місце ставати причиною сколіозу і проблем із зором. Також, якщо парта маленька, то неправильне положення тіла може призвести до порушення кровообігу і захворювань опорно-рухового апарату.

Каркас конструкції повинен бути безпечним, міцним, не ковзати і не хитатися. Краще, щоб кути стільниці були округленими. Регулювання нахилу, висоти може мати кут з діапазоном до 16 градусів.

Дитячі парти повинні бути виготовлені з довговічних зносостійких матеріалів. Для цього застосовують екологічні, що не містять формальдегідів МДФ, ДСП. Про високу якість виробу говорить наявність сертифіката безпеки.

Як і будь-який стіл, парта для дітей має стільницю. І її покриття не повинно бути блискучим, щоб від відблисків не втомлювалися очі школяра. Бажано, щоб поверхня добре чистили.

Наявність аксесуарів у парти також необхідний атрибут. Гачок для портфеля, ящики для речей, полку для книг і зошитів, жолобок для ручок і олівців - дуже корисні елементи. Вони полегшать життя учня, зроблять її комфортніше.

Парти поділяють на такі види: дитячі (дошкільні), шкільні, ортопедичні, багатофункціональні, трансформери, растишки, мольберти. Оптимальним рішенням буде купити Растишку. Ця модель буде «рости» у міру того, як змінюються потреби дитини дозволяючи комфортно малювати, читати і писати. Не менш популярні серед школярів та їхніх батьків трансформери. Це прекрасний варіант для активних дітей, оскільки його конструкція передбачає зміну форми, нахилу сидіння і стільниці в залежності від різних навчальних завдань.

Перед тим як купити парту дитячу найкраще її протестувати. Нехай дитина посидить за нею, щоб можна було зрозуміти наскільки вона зручна. Звертаючи увагу на вартість виробу, потрібно розуміти, що важливо здоров'я і безпеку улюбленого чада. Тому краще не економити на ціні, а вибрати якісний товар надійної фірми.

Облаштувати зручне робоче місце учня допоможе гіпермаркет 4room

Для того, щоб школяр не втомлювався під час навчання, продуктивно працював і росла здоровою, наш гіпермаркет допоможе вибрати якісну парту для нього. У нас є одно- і двомісні моделі, з регулюванням висоти, укомплектовані стільцями або без них. В онлайн каталозі представлені вироби відомих меблевих компаній України, Європи. Віртуальна вітрина влаштована так, щоб кожен покупець зміг знайти і замовити в Києві або іншому місті країни потрібну річ не витративши багато часу.