Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ «4ROOM» відкритий для відвідування.

Наявність
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Бібліотеки

шафа Comodos
  • Знижки
  • Хіт продажу
шафа Comodos
Салон: Comodos
Наявність
24 349 грн. 32 446 грн
Бібліотека FIESOLE FS3301
Салон: CAVIO
Під замовлення
Бібліотека 2Ш КАРОЛИНА
Салон: Мебус
Під замовлення
сходи G08
Салон: Skano Furniture
Під замовлення
бібліотека HUDSON
Салон: RIM
Наявність
54 351 грн
Бібліотека FIESOLE FS1124
Салон: CAVIO
Під замовлення
Бібліотека 3 ГАЛІЦІЯ
Салон: Мебус
Під замовлення
бібліотека Floor
Салон: Primo Studio
Під замовлення
Библиотека ARTEMIDE by ALF
Салон: TANGO
Наявність
37 085 грн
Бібліотека COMO CO319
Салон: CAVIO
Під замовлення
Бібліотека 2 ГАЛІЦІЯ
Салон: Мебус
Під замовлення
бібліотеки CAROTI
Салон: Альт Классик
Под заказ

Вітальня - це місце, де збираються всією сім'єю не тільки для спілкування, а також для тихого, спокійного відпочинку. Саме тому в цій кімнаті завжди прийнято розміщувати і бібліотеку. Стелажі, полки і навіть стінки для книг - меблі, яка допоможе розмістити всі томики улюблених творів авторів, які дбайливо колекціонувати не одним поколінням сім'ї. І для того, щоб підібрати книжкові стелажі, вітрини або полку потрібно брати до уваги багато чинників. І в першу чергу те, як бібліотека буде вписуватися в оформленні інтер'єру вітальні.

вибираємо бібліотеку

Сьогодні дизайнери використовують меблі для бібліотек в якості зонування приміщення. При цьому створюючи затишні куточки для читання, куди не досягає шум з усього будинку, і де буде завжди затишно і приємно усамітнитися з томиком улюбленого автора. При покупці важливо враховувати те, що книги мають потребу в певному дбайливому зберіганні. Адже їм протипоказана вологість, перепади температур, прямі сонячні промені. І тому, найкраще купувати з глухими або скляними дверцятами шафи, які будуть надійно охороняти все зібрання творів і продовжить їм життя. Якщо ж є бажання ефектно оформити вітальню, розділивши її на зони для перегляду телевізора і для спокійного релаксу за читанням, то можна використовувати відкриті книжкові стелажі. Вони допоможуть поділити кімнату на дві частини, при цьому простір залишиться вільним. Кольори меблів потрібно підбирати відповідно до оформлення всього приміщення. Зазвичай віддають перевагу класичним однотонним покриттям.

Меблі для бібліотек виготовляється переважно з дерева: дуба, горіха, бука, берези. Але використовують також пластик, метал. Сьогодні дизайнери пропонують моделі, зроблені не тільки в класичному стилі, але і в сучасних напрямках - хай тек, модерн, техно, лофт. І для цього використовуються комбінації різних матеріалів. Наприклад, модульні системи для зберігання книг можуть поєднувати кілька варіантів матеріалів - метал і дерево, скло і пластик. Конструкція бібліотек може бути також різноманітної. Традиційні стелажі з безліччю кількістю полиць сьогодні по -, як і раніше актуальні поряд з нестандартними, оригінальними формами. Особливо користується популярністю асиметричні настінні конструкції, які дозволяють розширити простір, зробити його більш комфортний і функціональним.

Бібліотеки від відомих брендів в Києві від 4room

Наш гіпермаркет пропонує купити бібліотеки для віталень, які зроблені з натуральних екологічних матеріалів і допоможуть перетворити в оазис затишку, де буде приємно проводити час кожному члену сім'ї. У нашому асортименті представлені меблеві вироби від найвідоміших європейських і вітчизняних брендів - Comodos, Меблі Карпат, Van Dykson, Мебус, CAVIO, Black Red White та ін.