Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування з 8 по 25 січня 2021.

Наявність
Бренди
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль

Бібліотеки на замовлення

Книжкова шафа Бостон
Салон: Comodos
Наявність
34 902 грн. 49 860 грн
Книжкова шафа Андорра
Салон: Comodos
Под заказ
87 330 грн
Книжкова шафа Лондон
Салон: Comodos
Под заказ
39 710 грн. 41 800 грн
Книжкова шафа Комо
  • Знижки
Книжкова шафа Комо
Салон: Comodos
Наявність
67 155 грн. 89 540 грн
бібліотеки CAROTI
Салон: Альт Классик
Под заказ
Книжкова шафа Таллін
Салон: Comodos
Под заказ
32 600 грн

Меблі для бібліотеки на замовлення - можливість підкреслити свій статус

Цінність книг протягом століть не змінюється. Сторінки друкованих видань зберігають мудрість вчених і важливі дати історії країн і світу. Це невичерпне джерело знань. Тож не дивно, що люди, які змогли домогтися успіху в житті, завжди мають в своєму житлі солідні зібрання творів відомих письменників.

І якщо Ви є щасливим володарем декількох десятків томів, то напевно вже не раз замислювалися про те, як їх красиво розмістити. Адже неправильне зберігання рідких або старовинних книг може привести до їх втрати. Але де знайти такий місткий і зручний шафа, який би допоміг забезпечити належні умови для улюблених видань? Єдино правильним рішенням тут буде - меблі для бібліотеки на замовлення.

Облаштовуємо бібліотеку в будинку або квартирі

До такого питання, як виготовлення бібліотек на замовлення потрібно підходити розважливо. Тут необхідно врахувати відразу кілька важливих критеріїв: розміри приміщення, стиль, матеріали і функціональність. Залежно від габаритів кімнати можна підібрати різні варіанти: багаторівневі стелажі, шафи з орними або розсувними дверцятами. Або ж купити вбудовану або корпусні меблі. Вартість може варіюватися, залежно від використаного матеріалу, розмірів і комплектації. Наприклад, ціна стінки-гірки, зробленої з натурального дуба вище, ніж з ДСП.

Розміщують в основному бібліотеки в робочому кабінеті або вітальні. Даний варіант найбільше підходить для творчих людей або вчених, яким для роботи потрібен постійний доступ до книг. Для малогабаритної кімнати краще замовити шафу з скляними розсувними дверцятами. Багаторівневий стелаж - відмінне рішення для економії місця в вузькому приміщенні. Для вітальні можна вибрати вбудована шафа з відкритими або закритими полицями.

Сьогодні популярність набувають кімнати - бібліотеки. В Україні чимало колекціонерів старовинних книг. В їхніх зборах є рідкісні європейські та вітчизняні видання. Щасливим власникам великих будинків або апартаментів питання зберігання книг можна вирішити просто - виділивши для цієї мети місце в кабінеті або навіть окрему кімнату. У приміщенні можна забезпечити належні умови для книг - рівень вологості, освітлення. Для цього краще замовити просторі полиці і стелажі, вони дозволять розмістити вільно томи різної висоти і товщини не завдаючи їм шкоди.

Сучасні бібліотеки на замовлення в гіпермаркеті 4room

Віртуальний каталог гіпермаркету 4room пропонує найрізноманітнішу меблі на замовлення. У колекції є товари імпортного і вітчизняного виробництва. Тому Ви легко зможете замовити бібліотеку в Києві будь-якого виду і конструкції онлайн або безпосередньо в салоні. Кращі майстри Європи та нашої країни допоможуть Вам створити меблі для зберігання улюблених книг, яка буде гордістю будинку.