Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Замовляйте онлайн з доставкою. ТЦ "4ROOM" закритий для відвідування з 8 по 25 січня 2021.

Наявність
Бренди
Країна
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Крісло ліжко без підлокітників
Розкладне крісло Хіт
Салон: Divanoff
Під замовлення

Крісло ліжко без підлокітників. Великий вибір в 4ROOM

Популярність крісло-ліжок без підлокітників зросла за останні роки. Професійні розробники інтер'єрів та високо цінуючи власний час, статус, затишок покупці віддають перевагу їм. Чому? Як вибрати відповідне рішення?

Чому саме крісло ліжко без підлокітників купити варто?

Крісло-ліжко без підлокітників купити планують, керуючись декількома причинами:

  • малі габарити виробу (відсутні бічні стінки, що займають місце);
  • приємне співвідношення корисних габаритів до фактичних;
  • безпека (усуваються гострі, тверді кути, які найчастіше є підтримуючими панелями або спинкою);
  • практичність;
  • поєднання з затребуваними сьогодні в Україні стилями оформлення інтер'єрів;
  • привабливість зовнішнього вигляду.

Вирішальними факторами стають безпека, практичність. Помістити предмет можна у вітальні, спальні або коридорі, організувавши зону комфорту гостям, запасне спальне місце. Нерідко меблевий магазин для придбання маленького розкладного диванчика для дітей відвідують батьки, які прагнуть заощадити корисний простір дитячої кімнати, звільнивши його масштабованими (складними) елементами.

Яке купити крісло ліжко без підлокітників?

Магазин меблів 4ROOM пропонує бажаючим купити крісло-ліжко без підлокітників широкий асортимент дизайнів, оформлень, форм. Визначившись з розміром і стилем, зосередьтеся на матеріалах, принципах розкладання, частоті експлуатації.

  • Речовий ящик. Варіант зручно придбати для вітальні або кухні, склавши в короб все необхідне. Каркас буде мати додаткову опору внаслідок стінок нижнього відділу, збільшивши надійність, витривалість.
  • Виїзний. Найпопулярніша серед споживачів, приємна за ціною варіація, здатна витримувати щоденне складання-розкладання.
  • Акордеон. Поєднує обидва перших пункти – часто обладнаний речовим відділенням, справляється зі щоденною експлуатацією, стійкий до навантажень.

Наш інтернет-магазин меблів пропонує вироби з різних матеріалів, на будь-який бюджет, смак, дизайн. Роблячи вибір, задумайтеся про граничні навантаження на місце сидіння, простір для сну. Металеві конструкції надійніше, але при невеликій інтенсивності використання варто віддати перевагу економічному варіанту – дереву, похідним.

Для зручності застосування, а також обслуговування, дізнайтеся про можливість купити онлайн змінні чохли, що полегшують прибирання, оновлюють зовнішній вигляд приміщення.